Ogłoszenia parafialne

1. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę.

2. – w każdy czwartek – Adoracja Pana Jezusa wystawionego w Najśw. Sakramencie w godz. 17.00 – 18.00.

3. W sierpniu tak często nasze myśli i modlitwy kierujemy do Matki Bożej. W ubiegłym tygodniu celebrowaliśmy jedną z największych uroczystości w Kościele: Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. A w najbliższy czwartek, 22 sierpnia, będziemy się radowali Maryją – Królową. Od najwcześniejszych wieków Kościół wierzył w królowanie Maryi. Wiele narodów i państw obrało Maryję za swoją Królową. Także i nasz Naród, odczytując znaki czasu, powierzył Jej swoje losy. Tak uczynił właśnie król Jan Kazimierz 1.04.1656 r. w katedrze lwowskiej, dziękując za ocalenie podczas najazdu szwedzkiego. Uroczyście uznał ten fakt papież Pius XII w 1954 roku. Pamiętajmy, że Maryja jest Królową wszystkich, gdyż wydała na świat Syna – Króla i Pana wszystkiego.

4. W najbliższy piątek, 23 sierpnia, przypada Europejski Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych.

5. W czwartek – 22 sierpnia – jak każdego miesiąca o godz. 20.00 – zapraszamy czcicieli Miłosierdzia Bożego na Mszę św. i Nabożeństwo.

6. Proboszcz Parafii Obryte organizuje pielgrzymkę do Wilna, Kowna i Trok w dniach 6-8 września (pt-nd). Koszt 500 zł. Zgłoszenia pod nr tel. 607 579 276 lub na fejsbuku parafii.